Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi azbest87 z miasteczka Będziemyśl. Mam przejechane 112025.66 kilometrów w tym 8031.50 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 22.76 km/h i się wcale nie chwalę.
Suma podjazdów to 798601 metrów.
Więcej o mnie.

baton rowerowy bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy azbest87.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 60.86km
  • Teren 18.00km
  • Czas 02:46
  • VAVG 22.00km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Lasy głogowskie

Piątek, 20 czerwca 2008 · dodano: 20.06.2008 | Komentarze 6

Wypad do lasów głogowskich z Mateuszem i Arturem.
Pogoda świetna, a wręcz upalna:) wiatr niezbyt uciążliwy.. Pośmigaliśmy trochę po lasach przy czym przed wjazdem do lasu Mateusz zaliczył jeszcze wywrotkę spowodowaną przeze mnie..:/ ale skończyło się tylko na obdartym kolanie..
Chwila odpoczynku w Głogowie i wróciliśmy przez Lipie, Bratkowice, Mrowlę i Rudną do Rzeszowa (to jest około 45km) i później jeszcze sam skoczyłem przez miasto:))

Parę fotek:)

Sprawdziłem jak się chodzi po bagnie...;PP


Typowa dla głogowskich lasów droga... większość z nich wygląda podobnie przez co łatwo się czasem pogubić...ale na szczęście las jest raczej mały;)


Uchwyceni w akcji..;PP


Kolejna, już bardziej przełajowa dróżka..:D


Chwila przerwy..


Typowa małomiasteczkowa zabudowa w Głogowie


Stawy na Lipiu


..to tak na początek wakacji:D




  • DST 40.15km
  • Czas 01:31
  • VAVG 26.47km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

I po sesji..:D

Czwartek, 19 czerwca 2008 · dodano: 20.06.2008 | Komentarze 0

Ostatni egzamin napisany.. teraz czas na wakacje:DD
Po 1,5h grania w siatkę skoczyłem sobie na nocną jazdę po mieście i najbliższych okolicach:) Powrót późno...;)




  • DST 19.15km
  • Teren 1.00km
  • Czas 00:39
  • VAVG 29.46km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

W ekspresowym tempie

Środa, 18 czerwca 2008 · dodano: 19.06.2008 | Komentarze 1

W ekspresowym tempie nad zalew (przy okazji mój najlepszy czas w drodze na koniec ścieżki nad zalewem;PP ze średnią około 31.5km/h) spowodowany nauką... musiałem się trochę rozładować ;P
Powrót już w nocy..
Jutro ostatni egzamin.. kiepsko to widzę.. a ściągi mam na ładnych parę metrów;PPP
Zobaczymy jak pójdzie...;PP




  • DST 9.74km
  • Czas 00:22
  • VAVG 26.56km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Do kolegi na mecz

Poniedziałek, 16 czerwca 2008 · dodano: 17.06.2008 | Komentarze 1

Do kolegi na mecz ze średnią ponad 30km/h, bo bym nie zdążył;p i powrót w godzinach nocnych;)) już raczej leciutkim tempem:)




  • DST 20.03km
  • Czas 01:02
  • VAVG 19.38km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

MASA KRYTYCZNA

Niedziela, 15 czerwca 2008 · dodano: 15.06.2008 | Komentarze 14

... w wersji limitowanej;PPP czyli nie jak zawsze w ostatni piątek miesiąca, a w środku miesiąca do tego w niedziele, aleeee... za to chyba największa masa jaką widział Rzeszów:O
Dzisiejsza jazda miała na celu promowanie Tour de Pologne, który w tym roku zawita do Rzeszowa:DD Prowadzona była przez Czesława Langa i Leszka Piaseckiego:) i przejechaliśmy trasą pętli, którą kolarze będą mieli do pokonania podczas ostatnich rund przed finiszem:)
Nie wiem ilu dokładnie rowerzystów się zjawiło.. ale zbierając parę faktów do kupy wychodzi mi że było nas ponad 1000!! :O :O :O
Niech wszyscy zobaczą, że jesteśmy i jest nas dużo:)))
Na koniec jeszcze trochę z kolegami i w czasie powrotu strzeliłem kilka fotek zachodzącego słoneczka:D

Przed zaporą..


Rzeszowskie ulice..


Most zamkowy:


Obok zamku:


Cały rynek rowerzystów:DD


Słoneczko..;P


Słup! ;)


Wieża zamkowa...


I na koniec nasz sławny pomnik:DD


..to ja się teraz pouczę, bo jutro egzamin:/




  • DST 29.33km
  • Czas 01:04
  • VAVG 27.50km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Zabajka..

Sobota, 14 czerwca 2008 · dodano: 15.06.2008 | Komentarze 0

Dalej brak czasu... i tak będzie jeszcze pewnie do czwartku..://
Dzisiaj tylko do kolegi do Zabajki przez Głogów cały czas główną drogą:)
W jedną stronę wyrobiłem się w czasie niecałych 36 minut (było pod wiatr..;)- około 14,6km, ale za to w czasie powrotu sobie mocniej przycisnąłem i średnia na pewno wyszła ponad 30km/h, bo niecałe 15km zrobiłem w 28 i pól minuty;P
Dalej ubogo- bez zdjęć...://


Kategoria Tu i tam, 0-50km


  • DST 52.81km
  • Teren 3.00km
  • Czas 02:21
  • VAVG 22.47km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Plątanie..

Czwartek, 12 czerwca 2008 · dodano: 12.06.2008 | Komentarze 2

Najpierw przy całym zachmurzonym niebie skoczyłem w parę miejsc na mieście- to jakieś kilkanaście kilometrów:)
Później nad zalew, gdzie posiedziałem dłuższą chwilę:) a słoneczko które pojawiło się w międzyczasie zachęciło mnie żeby jeszcze chwilkę pokręcić dlatego wybrałem się na krótką trasę w okolicach Rzeszowa, która przebiegała jakoś tak: zalew- Zwięczyca- Racławówka- Nosówka- Bzianka- Przybyszówka- gdzieś przez pola w stronę Miłocina i na koniec jeszcze trochę po mieście:)
Od początku jechałem raczej leniwie.. miałem ochotę trochę pojeździć, ale w ogóle nie chciało mi się męczyć.. dlatego raczej się ociągałem.. dopiero gdzieś tak po 35km zaczęło mi się spoko jechać:D
Bez zdjęć..:/




  • DST 25.01km
  • Czas 01:06
  • VAVG 22.74km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Rower wodny;P

Środa, 11 czerwca 2008 · dodano: 11.06.2008 | Komentarze 6

Zaraz po wyjściu z domu zaczęło padać tak że jadąc najpierw do urzędu po jakieś tam papiery mocno pocisnąłem przez miasto (średnia powyżej 30;) i największą ulewę przesiedziałem w urzędzie:D tylko rower mi trochę zmókł..:/ później trochę po mieście i jeszcze powrót z nad zalewu w ulewie, przy akompaniamencie grzmotów i oświetlaniu drogi przez co chwilę pojawiające się błyskawice.. Zlało mnie tak, że nie wiem czy bardziej mokry byłem po czy przed wejściem pod prysznic;PP
Ale w sumie to lubię jeździć w takim deszczu... :DDD




  • DST 25.81km
  • Czas 00:55
  • VAVG 28.16km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Poegzaminacyjne rozładowanie..

Wtorek, 10 czerwca 2008 · dodano: 11.06.2008 | Komentarze 0

Po męczącym dniu związanym z egzaminem ustnym:/ (na szczęście zaliczonym) wybrałem się już wieczorową porą na małą przejażdżkę po mieście:D
Tempo dla odstresowania dość wysokie:D i przy okazji rekord w dojeździe na koniec ścieżki nad zalewem- trochę ponad 7km w 14 minut:DD (średnia 31km/h) na dodatek przez centrum miasta z zaliczeniem dość tłocznego deptaku i staniem 2 razy na światłach;P Później spokojne tempo w granicach 26km/h i mocny koniec;)
Może jutro da się coś pojeździć...




  • DST 8.85km
  • Czas 00:27
  • VAVG 19.67km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Biblioteka

Poniedziałek, 9 czerwca 2008 · dodano: 09.06.2008 | Komentarze 3

Z kolegą do biblioteki i z powrotem.. nie ma czasu na więcej, trzeba się uczyć.. jutro pierwszy egzamin:/