Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi azbest87 z miasteczka Będziemyśl. Mam przejechane 112025.66 kilometrów w tym 8031.50 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 22.76 km/h i się wcale nie chwalę.
Suma podjazdów to 798601 metrów.
Więcej o mnie.

baton rowerowy bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy azbest87.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 60.87km
  • Teren 11.00km
  • Czas 02:47
  • VAVG 21.87km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Telefon. Górki. Kapeć.

Środa, 2 lipca 2008 · dodano: 03.07.2008 | Komentarze 8

Najpierw 10km w celu kupienia telefonu:) a później mała traska za Rzeszowem:) Pojeździłem sobie po Lubeni i Babicy razem z przejazdem przez Grochowiczną:)
W środku lasu straciłem łączność z powodu rozładowanej komórki, a później w centrum Rzeszowa przy wjechaniu na ulicę 3 Maja od strony Alei Lubomirskich guma:/ już nie chciało mi się zmieniać dętki, więc zrobiłem sobie jeszcze na koniec 3km spacer:D

Parę fotek:











Kategoria Tu i tam, 50-100km, Fotki


  • DST 80.08km
  • Czas 03:10
  • VAVG 25.29km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Kolbuszowa;)

Wtorek, 1 lipca 2008 · dodano: 01.07.2008 | Komentarze 3

Miałem dzisiaj rozpocząć praktyki, ale że wczoraj odbębniłem szkolenie BHP to dzisiaj zrobił mi się dzień wolny:D a do tego jutro i pojutrze są tam jakieś szkolenia i na praktyki mam się zgłosić dopiero w piątek:DD
Nie wziąłem dzisiaj aparatu i trochę żałuję:/ bo miałem fajne widoki:) no i piękny zachód słońca podczas powrotu:D ale postaram się jutro o jakieś foty:)
Trasa: Rzeszów- Kolbuszowa- Rzeszów po głównej drodze+ plątanie się po Kolbuszowej i okolicach:)


Kategoria 50-100km, Tu i tam


  • DST 12.67km
  • Czas 00:37
  • VAVG 20.55km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Sprawy na mieście

Poniedziałek, 30 czerwca 2008 · dodano: 30.06.2008 | Komentarze 2

Tylko załatwianie spraw na mieście tj. na miejsce praktyk, do biblioteki i na BHP;)




  • DST 87.32km
  • Teren 6.00km
  • Czas 03:38
  • VAVG 24.03km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Dystans na raty

Niedziela, 29 czerwca 2008 · dodano: 30.06.2008 | Komentarze 2

Dystans na raty ,ale za to przynajmniej wyszło trochę więcej kilometrów:) a bardzo przyjemnie się jeździło:D

Najpierw na miasto- 11km
Później mała wycieczka w okolicach Rzeszowa: Słocina- Malawa- Kraczkowa- Strażów- Łąka- Łukawiec- Terliczka- Nowa Wieś- Zaczernie- Rudna Mała- Rudna Wielka- Mrowla- Świlcza- Przybyszówka- Rzeszów
I na koniec jeszcze w nocy jakieś 12km z yyy... dość późnym powrotem;PP




  • DST 11.28km
  • Czas 00:31
  • VAVG 21.83km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Skromnie..

Piątek, 27 czerwca 2008 · dodano: 27.06.2008 | Komentarze 8

Skromny dystansik z zakwasami w nogach po łażeniu po Bieszczadach..




  • DST 16.32km
  • Czas 00:39
  • VAVG 25.11km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Poranna jazda

Środa, 25 czerwca 2008 · dodano: 27.06.2008 | Komentarze 0

Poranna jazda na Zalesie i z powrotem, a teraz czas na Bieszczady:D




  • DST 79.63km
  • Teren 11.00km
  • Czas 03:31
  • VAVG 22.64km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Udało się dzisiaj trochę pojeździć:)

Wtorek, 24 czerwca 2008 · dodano: 24.06.2008 | Komentarze 1

Najpierw jakieś 18km po mieście, czyli jeżdżenie z miejsca na miejsce..:) W tym czasie pogoda nie była za bardzo zachęcająca ponieważ całe niebo było ciągle w chmurach, ale gdy załatwiłem co chciałem to akurat pięknie się wypogodziło co od razu wywołało u mnie chęć wyskoczenia gdzieś za miasto:D

Na początek przez miasto nad zalew, następnie bocznymi dróżkami przez Zwięczycę i Boguchwałę do dziadków do Lutoryża. Tam mała przekąska i ruszyłem dalej na Grochowiczną. Stamtąd zjazd czarnym szlakiem do Czudca i dalej: Podzamcze, Wyżne, Babica, Lubenia, podjazd na górkę:) i zjazd do Budziwoja (60km/h), a stamtąd już do Rzeszowa. W Budziwoju wyprzedziłem jakiegoś szosowca, ale cwaniak siadł mi na koło O.o jakby nie mógł sobie poradzić na szosie z góralem;P więc przez cały Budziwój nie schodziłem poniżej 35km/h.. Zmęczyła mnie taka jazda, ale gdzieś po 4km w końcu odpadł;PP a może skręcił gdzieś w bok..;PP w każdym bądź razie nie dałem się wyprzedzić:DD
Dawno nie jeździłem dalszych dystansów , więc czuć lekkie zmęczenie, ale to takie przyjemne zmęczenie:DD

I dwie tak jakby rocznice;PP przekroczyłem już w tym roku 6000km:DD no i na moim liczniku pękła bariera 25000km :O

Zdjęcia tylko z komórki, bo w aparacie padły mi akumulatorki zaraz przed wyjściem na rower://
Prawie jak w górach:D


Kawałek czarnego szlaku:D


Widok chyba gdzieś na Lubenię... a może Straszydle.. nie wiem dokładnie;PP w każdym bądź razie lubię te górki:D


I jeszcze w nocy na dworzec pks i z powrotem:) niecałe 5km:)


Kategoria Tu i tam, 50-100km, Fotki


  • DST 31.97km
  • Czas 01:29
  • VAVG 21.55km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Jazda po ulewie

Poniedziałek, 23 czerwca 2008 · dodano: 24.06.2008 | Komentarze 1

Jazda po ulewie, zalanymi ulicami, w kałużach głębokości 30-40 cm, do tego kawałek z plecakiem ze stelażem na plecach;P ,później czyszczenie całego napędu i myjnia z rowerem, no i na koniec miasto z nocnym powrotem:)




  • DST 34.03km
  • Teren 9.00km
  • Czas 01:29
  • VAVG 22.94km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Tylko do babci i z powrotem:)

Niedziela, 22 czerwca 2008 · dodano: 23.06.2008 | Komentarze 3

Piękna pogoda:D nic dodać, nic ująć:)
W jedną stronę do Lutoryża przedzierałem się przez krzaczory wzdłuż Wisłoka, a powrót bocznymi drogami..

Parę fotek z drogi i u babci:)












Kategoria 0-50km, Tu i tam, Fotki


  • DST 51.72km
  • Teren 3.00km
  • Czas 02:07
  • VAVG 24.43km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Takie sobie plątanie się... ;)

Sobota, 21 czerwca 2008 · dodano: 22.06.2008 | Komentarze 1

..bez celu, bez pośpiechu, tylko żeby chwilkę pokręcić..:)
Pogoda może trochę straszyła w ciągu dnia, ale kończyło się tylko na mały przelotnym deszczyku:) a mi podczas jazdy towarzyszyło cały czas ładne słoneczko:D
Pojechałem sobie w przez Lubenię i Straszydle, gdzie są bardzo malownicze okolice:D przynajmniej według mnie:) ,więc idealne na odprężającą przejażdżkę:)

Trasa:
Rzeszów- zalew- Zwięczyca- Boguchwała- Budziwój- Siedliska- Lubenia- Straszydle- Hermanowa- Tyczyn- Biała- Rzeszów

Podczas jazdy nie robiłem zdjęć, ale pobawiłem się chwilkę aparatem w domu:D i oto parę kwiatuszków:)







Kategoria Tu i tam, 50-100km, Fotki