Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi azbest87 z miasteczka Będziemyśl. Mam przejechane 112025.66 kilometrów w tym 8031.50 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 22.76 km/h i się wcale nie chwalę.
Suma podjazdów to 798601 metrów.
Więcej o mnie.

baton rowerowy bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy azbest87.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 34.10km
  • Czas 01:30
  • VAVG 22.73km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Zmięty..;)

Czwartek, 29 maja 2008 · dodano: 30.05.2008 | Komentarze 0

Cały dzień byłem trochę zmięty, bo lekko nie wyspany.. ;P i tak jakoś nie miałem ochoty się przemęczać dlatego tylko pokręciłem troszkę po mieście, no i oczywiście zalew:D




  • DST 48.90km
  • Teren 3.00km
  • Czas 02:10
  • VAVG 22.57km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

5000 w roku:DD

Środa, 28 maja 2008 · dodano: 29.05.2008 | Komentarze 4

Takie sobie kręcenie po okolicach Rzeszowa+ przedzieranie się przez metrowej wysokości trawę w okolicach strzelnicy wojskowej;P + wypad na grilla:D



Znowu spotkałem maluchy nad zalewem:DD





  • DST 49.77km
  • Teren 10.00km
  • Czas 01:59
  • VAVG 25.09km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Tysiączek w maju zaliczony:D

Wtorek, 27 maja 2008 · dodano: 28.05.2008 | Komentarze 0

Pętelka przez do Niechobrza i w czasie powrotu wstąpiłem jeszcze na działkę.
Ogólnie bardzo przyjemnie się jeździło- można było trochę pocisnąć pomimo jazdy po górkach:) Szkoda tylko że powietrze było trochę mało przejrzyste i ze szczytu widoku nie była taki ładny jak ostatnio, ale i tak świetny:D






Kategoria Tu i tam, 0-50km, Fotki


  • DST 16.20km
  • Czas 00:36
  • VAVG 27.00km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Wariacko po mieście;P

Poniedziałek, 26 maja 2008 · dodano: 26.05.2008 | Komentarze 5

Mało ale więcej się nie da...
Trochę interwałów po mieście między pieszymi;P i nad zalewem- jak na jazdę po mieście to średnia wyszła dość wysoka;)
Krótko mówiąc jeździłem jak wariat...




  • DST 18.36km
  • Czas 00:46
  • VAVG 23.95km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Rekreacja

Niedziela, 25 maja 2008 · dodano: 26.05.2008 | Komentarze 2

Nad zalew i z powrotem. Rekreacyjnie, przyjemnie:D




  • DST 52.75km
  • Teren 8.00km
  • Czas 02:26
  • VAVG 21.68km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Borek Stary

Sobota, 24 maja 2008 · dodano: 24.05.2008 | Komentarze 8

Nie chciało mi się dzisiaj męczyć na rowerze dlatego miałem początkowo zamiar pojeździć sobie troszkę po płaskim, ale pech chciał że musiałem pojechać pod ośrodek WSIiZ w Kielnarowej co wiązało się z wyjechaniem pod nie małą górkę:/
Do tego ubrałem się chyba troszkę za ciepło, bo za oknem było całe niebo zachmurzone, ale gdy wyszedłem to po paru minutach pięknie się rozpogodziło i słoneczko zaczęło mnie trochę dogrzewać, przez co nieźle się ze mnie później lało...

Do Kielnarowej pojechałem sobie przez Budziwój i Tyczyn, tam zjechałem w terenie obok ośrodka i postanowiłem jeszcze podjechać pod klasztor w Borku Starym jak się okazało po dość błotnej drodze..
Powrót stamtąd przez Borek, Kielnarową, Tyczyn, Budziwó, mostkiem linowym do Boguchwały, przez Zwięczycę nad zalew gdzie jeszcze sobie chwilę posiedziałem:) no i jak zwykle przez miasto do domku sprawdzając przy okazji co się dzieje na rynku:)

Parę fotek z dzisiaj:)

Takie widoczki dzisiaj miałem z górki w Kielnarowej:D


Gdzieś podczas zjazdu z tejże górki;)


I jeszcze jedna fotka z tamtych okolic:) -w końcu pięknie się niebo wypogodziło:DDD


Stacja drogi krzyżowej obok klasztoru w Borku Starym:


Klasztor.. niestety nie miałem go jak ująć w całości, bo przed nim znajduje się urwisko, a naokoło jest pełno drzew...


I od wewnątrz:


A te maluchy wyczaiłem nad zalewem:DD
Dopiero pierwszy raz je widzę w tym roku, więc musiały nie dawno się wykluć:))


Kategoria Tu i tam, 50-100km, Fotki


  • DST 59.21km
  • Czas 02:11
  • VAVG 27.12km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Na szybko..

Piątek, 23 maja 2008 · dodano: 23.05.2008 | Komentarze 7

Przejażdżka w szybszym tempie:D
Całe niebo w chmurach, ale ICM nie zapowiadał mimo to żadnych opadów dlatego wybrałem się trochę pokręcić:)) i jak się okazało zaufanie tej prognozie dzisiaj się opłaciło:DD
Dość przyjemnie się jechało, co widać po średniej, która i tak spadła na koniec podczas jazdy przez miasto..:)
Śmigłem sobie troszkę po okolicach Rzeszowa na trasie: Rzeszów- Miłocin- Rudna- Mrowla- Bratkowice- Trzciana- Błędowa Zgłobieńska- Nosówka- Racławówka- Niechobrz- Boguchwała- Zwięczyca- zalew i trochę po mieście na koniec:)

Dzisiaj też bez zdjęć, ale to dlatego że pogoda taka do niczego i jakoś nie bardzo mi odpowiada do focenia..;) ale mam jeszcze dwie fotki z soboty:) -dzisiaj też przejeżdżałem tą trasą więc zdjęcia tak jakby aktualne;PP- zresztą zamku mi raczej nie przeniosą;PP
Może się w końcu pogoda poprawi to porobię jakieś nowe:)




Kategoria 50-100km, Tu i tam, Fotki


  • DST 58.69km
  • Czas 02:16
  • VAVG 25.89km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Trochę ścigania.. z pociągiem;P

Środa, 21 maja 2008 · dodano: 22.05.2008 | Komentarze 16

Po dniach przerwy od jeżdżenia udało się wykorzystać czas przejaśnienia w pogodzie:))
Na początek oczywiście standardowo nad zalew:) a później Słocina- Malawa- Kraczkowa- Strażów- Trzebownisko- Zaczernie, tutaj zobaczyłem pociąg towarowy jadący po torach wzdłuż drogi z prędkością jakieś 34-35km/h więc zrobiłem sobie z nim mały wyścig aż do Rzeszowa:DD -przez jakieś 3-4km prędkość praktycznie nie schodziła mi poniżej 37-38km/h:D ,od raz uśrednia trochę skoczyła..;P na koniec jeszcze trochę jazdy po mieście, nad zalewem spotkałem jeszcze Sebę:) no i powrót już po zmroku:)

Dzisiaj zdjęć nie robiłem, ale mam kilka zrobionych na mieście w sobotę jedno w nocy, a pozostałe gdzieś o 5 nad ranem;PP przynajmniej ludzie mi nie wchodzili w kadr...;PPP










Kategoria Tu i tam, 50-100km, Fotki


  • DST 2.89km
  • Czas 00:10
  • VAVG 17.34km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Setny wypad w tym roku i rekordowy dystans ;PP

Niedziela, 18 maja 2008 · dodano: 18.05.2008 | Komentarze 4

Niestety nie miałem łatek w domu więc prowizorycznie skleiłem wczoraj przebitą dętkę, no i niestety to była prowizorka na maxa;PP bo zdołałem tylko pojechać napompować opony i po chwili powietrze zeszło z tej łatanej.. w końcu odechciało mi się klejenia i odpuściłem jazdę dzisiaj.

ALE.. za to mam trochę zdjęć z zawodów Downhill organizowanych przez stowarzyszenie ROWERY.RZESZOW.PL Jak na zawody organizowane po raz pierwszy frekwencja dopisała- pojawiło się o ile dobrze pamiętam ponad 120 zawodników z całej Polski. Muszę przyznać że nawet potrafią jeździć..;PP
Co prawda byłem tam bez roweru, ale za to wyposażony w aparat:D i oto parę fotek:











Prawie nic nie przejechałem, a jaki wpis długi... ;PPP




  • DST 27.71km
  • Teren 3.00km
  • Czas 01:20
  • VAVG 20.78km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Odpoczynek i walka z powietrzem..

Sobota, 17 maja 2008 · dodano: 18.05.2008 | Komentarze 7

Miało być rekreacyjnie w ramach odpoczynku po wczorajszym wypadzie, więc pojechałem nad zalew, a stamtąd jeszcze obczaić co się dzieje na Słocinie przed jutrzejszymi zawodami. A tu pech.. znowu guma, tym razem z tyłu- niestety zapasową dętkę zużyłem wczoraj, więc dzisiaj pozostała mi tylko walka z uchodzącym powietrzem.. i tak 9 km do domu przebyłem na zmianę pompując koło i cisnąc ile się da.. i tak 7 razy;PP Ale jakoś wróciłem.. ;)