Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi azbest87 z miasteczka Będziemyśl. Mam przejechane 112025.66 kilometrów w tym 8031.50 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 22.76 km/h i się wcale nie chwalę.
Suma podjazdów to 798601 metrów.
Więcej o mnie.

baton rowerowy bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy azbest87.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 14.38km
  • Czas 00:42
  • VAVG 20.54km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Do rolkarki

Wtorek, 2 grudnia 2008 · dodano: 03.12.2008 | Komentarze 6

Do rolkarki i chwile jazdy z nią i biegaczką:D




  • DST 31.43km
  • Czas 01:27
  • VAVG 21.68km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze

Po przerwie

Poniedziałek, 1 grudnia 2008 · dodano: 01.12.2008 | Komentarze 1

Po dłuższej przerwie z powrotem na rowerze:) W międzyczasie różnie było z czasem i pogodą..(m.in. posypało troch śniegiem..;) Wybrałem się już po zmroku.. oczywiście na początek kierunek na ścieżkę rowerową i przy okazji oględziny jej nowej części:D od ostatniej mojej wizyty tam wykonano dużo pracy, bo ścieżka w większości jest gotowa, jeszcze tylko na części trzeba położyć asfalt i będzie można fajnie pośmigać:) No i muszę się tam przejechać w dzień, bo przy oświetleniu lampki zbyt dużo nie było widać..;) Do tego jeszcze trochę plątania się po mieście z zahaczeniem Zalesia i Słociny...:) Przynajmniej rozruszałem trochę kości:))




  • DST 11.27km
  • Czas 00:30
  • VAVG 22.54km/h
  • Temperatura 1.0°C
  • Aktywność Jazda na rowerze

To samo

Wtorek, 18 listopada 2008 · dodano: 19.11.2008 | Komentarze 2

To samo tylko ze przy temperaturze nie wiele powyżej zera:D i tak się fajnie jechało:)




  • DST 11.44km
  • Czas 00:29
  • VAVG 23.67km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze

yyy... 11 :DD czyli tam i z powrotem..;)

Sobota, 15 listopada 2008 · dodano: 16.11.2008 | Komentarze 1

yyy... 11 :DD czyli tam i z powrotem..;)




  • DST 31.20km
  • Czas 01:20
  • VAVG 23.40km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze

Mała przejażdżka po mieście

Czwartek, 13 listopada 2008 · dodano: 13.11.2008 | Komentarze 0

Mała przejażdżka po mieście oczywiście z zaliczeniem zalewu..:)) tak żeby obiad lepiej smakował:D Pogoda się zmieniła.. wiatr ustał, ale za to całe niebo w chmurach i temperatura w granicach 10* choć wydaję się trochę zimniej.. ale póki nie pada to jest dobrze:D

Dodatkowo jeszcze 11km:D Najpierw przedzierając się przez miasto w korkach:D uwielbiam to na rowerze:D a powrót w nocy.. znowu była mgła:)




  • DST 34.71km
  • Teren 18.00km
  • Czas 01:55
  • VAVG 18.11km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze

Święto Niepodległości, czyli dzień spod znaku flagi:)

Wtorek, 11 listopada 2008 · dodano: 11.11.2008 | Komentarze 5



A jeżeli święto to znaczy że wolne:D ,a do tego pogoda niemal identyczna jak w ostatnich dniach, czyli bezchmurne niebo i trochę denerwujący wiatr..
Dlatego wybrałem się chwilkę pokręcić, a moim celem na dziś był las głogowski:)
Dojazd do lasu w tempie iście ekspresowym ze średnią ponad 31km/h:O (wiało mi w plecy i kawałek jechałem za autobusem;D), ale po wjechaniu do lasu i już do końca tempo całkowicie spacerowe z milionem przystanków na robienie zdjęć, albo po prostu żeby sobie popatrzeć:) Trochę też pospacerowałem na piechotę:) jak normalny człowiek, których można dzisiaj było spotkać dość dużo w lesie:) Ładna pogoda sprzyja leśnym spacerom:)
Po lesie błąkałem się bez celu, aż w końcu skończyłem na jakichś bagnach z dużą ilością wody..

i...
zatopiłem tam nogi po kostki..:/ zrobiło się trochę zimno w stopy, więc obrałem szybko kierunek na dom:) bocznymi drogami koło lotniska, no i mimo wszystko nie odmówiłem sobie krótkiego przejazdu przez miasto:)

I na koniec jeszcze parę pstryków z błąkania się po lesie:)

Wjazd do lasu:)


Listek...:)


Kałuża mi stanęła na drodze..:) na to zdjęcie równie dobrze można patrzyć do góry nogami..;D a może ono jest na odwrót?:D


Leśna droga..


Gra cieni..




Jeździło się to tu, to tam..:)


Na polance..;P kawałek dalej były mokradła..;)


Niby z dala od cywilizacji, ale i tak byłem obserwowany:D


Kategoria 0-50km, Fotki, Tu i tam


  • DST 57.07km
  • Teren 2.00km
  • Czas 02:26
  • VAVG 23.45km/h
  • VMAX 70.30km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze

Ustawka z Sebą:)

Poniedziałek, 10 listopada 2008 · dodano: 10.11.2008 | Komentarze 5

Miała być jazda od 12, ale po małych problemach Seby z łańcuchem wyruszyliśmy z godzinnym opóźnieniem:)
W planach był jeden podjazd, a reszta stosunkowo płaska:) Dlatego ruszyliśmy jedną z ulubionych tras Seby w stronę Lubeni:) Na podjeździe po serpentynce koło Hermanowej wyszło ostatnie niejeżdżenie, gdzie Seba mnie lekko odstawił.. ale za to zjazd był piękny- 70.3km/h:DD
Pogoda nawet fajna do jazdy:) tylko wiatr trochę doskwierał podczas jazdy, ale z tym musimy się męczyć już od kilku dni.. Szkoda tylko że tak wcześnie się teraz robi ciemno i co za tym idzie chłodno, bo można by nieźle pojeździć.. no może żeby jeszcze forma była trochę lepsza..;) Ale trzeba pedałować żeby dociągnąć do tych czterech zer na koniec roku:D
Bez zdjęć..:)

Trasa: Rzeszów- Lisia Góra- Zwięczyca- Boguchwała- Budziwój- Siedliska- Lubenia- Straszydle- Hermanowa- Tyczyn- Budziwój- Rzeszów




  • DST 48.78km
  • Teren 5.00km
  • Czas 02:09
  • VAVG 22.69km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze

Listopadowe jeżdżenie

Niedziela, 9 listopada 2008 · dodano: 09.11.2008 | Komentarze 4

Kolejny listopadowy dzień z niemal bezchmurną pogodą, tak więc znowu małe kręcenie w okolicach Rzeszowa:) Początkowo miało być do Łańcuta, ale po tym jak spotkałem Sebę w Malawie postanowiłem odbić na górki i później trochę żałowałem, bo "góreczka" trochę dała mi w kość ponieważ forma już dość niska no ale..:) dałem radę:)
Ze Słociny do Malawy ścigałem się z jakimś przypadkowo spotkanym rowerzystą który mnie wyprzedził w dość mocnym tempie, ale trochę mu uciekłem, no a później spotkałem Sebę, więc koniec ścigania;))
Pokręciłem się w okolicach miasta nie odjeżdżając dalej niż 10km.. było trochę walki z wiatrem, ale ogólnie przyjemnie:) zresztą jak zawsze na rowerze:D

Trasa: Rzeszów- Słocina- Malawa- Chmielnik- Kielnarowa- Tyczyn- Budziwój- Boguchwała- Zwięczyca- zalew- dom:)

Znowu tylko fotka z komórki.. widok gdzieś na górki w Chmielniku i Borówki..




  • DST 30.64km
  • Teren 3.00km
  • Czas 01:14
  • VAVG 24.84km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze

Listopadowe słoneczko

Sobota, 8 listopada 2008 · dodano: 08.11.2008 | Komentarze 6

Ładne słoneczko zachęcało do jazdy na tyle skutecznie, że wybrałem się na małą przejażdżkę po okolicach Rzeszowa choć chłodny wiatr raczej nie umilał czasu spędzonego na rowerze to i tak przyjemnie się jechało:)
Tempo było w miarę przyzwoite choć przez pierwszą połowę średnia była ponad 27..:) co jak na moją aktualną spadającą formę jest dość dobrym wynikiem:)
Bez zdjęć.. tylko jedno pstryknąłem komórką na żwirowni..


Edit: Właśnie zauważyłem że to 200 wycieczka w tym roku:DD




  • DST 11.29km
  • Czas 00:29
  • VAVG 23.36km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze

Jedenaście;P

Środa, 5 listopada 2008 · dodano: 06.11.2008 | Komentarze 2

Jedenaście;P czyli wiadomo;P