Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi azbest87 z miasteczka Będziemyśl. Mam przejechane 112025.66 kilometrów w tym 8031.50 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 22.76 km/h i się wcale nie chwalę.
Suma podjazdów to 798601 metrów.
Więcej o mnie.

baton rowerowy bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy azbest87.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 24.50km
  • Czas 01:02
  • VAVG 23.71km/h
  • VMAX 56.50km/h
  • Temperatura 24.0°C
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Lajtowa niedziela:)

Niedziela, 5 lipca 2009 · dodano: 05.07.2009 | Komentarze 0

Dzisiaj miało byc tylko leciutki kręcenie po okolicy:) i było po okolicy aczkolwiek nie koniecznie zbyt lekko.. chociaż, krótki dystans to zaliczyłem jedną większą górkę i trochę mniejszych.. a chciałem trochę odpocząc;P Przynajmniej widoki były fajne na trasie, nawet już sięgałem po komórkę żeby zdjęcie zrobić, ale jej nie wziąłem;P

Trasa: Rzeszów- zalew- Zwięczyca- Racławówka- Kielanówka- Przybyszówka- Rzeszów




  • DST 72.39km
  • Teren 4.00km
  • Czas 02:55
  • VAVG 24.82km/h
  • VMAX 42.40km/h
  • Temperatura 26.0°C
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Kolbuszowa

Sobota, 4 lipca 2009 · dodano: 04.07.2009 | Komentarze 1

Trzeci dzień z rzędu odwiedzam podrzeszowskie miasteczka:) Dzisiaj padło na Kolbuszową- też nie bez powodu, bo pojechałem odwiedzić moją Martusię:) Przez wakacje ta trasa pewnie będzie się częściej powtarzać;) może powinienem zrobić dodatkową kategorię?;P Tak czy siak trasa wiodła na północ podobnie jak wczoraj z tym, że kierunek był bardziej zachodni:)
Żeby nie jechać główną drogą, którą zostawiłem sobie na powrót;) wybrałem trasę bocznymi drogami, która w sumie wyszła tylko parę kilometrów dłuższa niż ta powrotna. W pierwszą stronę cały czas towarzyszył mi niezbyt silny, ale chwilami dość denerwujący przedni wiatr, no i oczywiście cały czas ładne słoneczko:) w którym jadąc bez koszulki trochę się opaliłem (biorąc pod uwagę wczorajszą opaleniznę może czasem zejść skóra;P)
Powrót przy zachodzącym słońcu główną drogą i trzeba przyznać, że noga nawet podawała:) Ta trasa to mój prywatny odcinek treningowy;P od ronda w Kolbuszowej, aż do domu- wychodzi trochę ponad 31km. W tamtym roku nieraz pokonywany;) z najlepszym rezulatatem o ile dobrze pamiętam- 1:02h, dzisiaj było 1:06:25 czyli średnia chyba coś ponad 28.. całkiem nieźle jak na mój obecny stan formy:) no i jedna z najwyższych średnich w tym roku;) Ewidentnie lubię jeździć, gdy po ciepłym dniu powoli zapada zmrok..(i robi się trochę chłodniej) o tej porze chyba mam największą wydolność:)

Dzisiejsza trasa: Rzeszów- Przybysówka- szutrem do Rudnej- Mrowla- Bratkowice- Budy Głogowskie- Zacinki- Widełka- Kłapówka- Werynia- Kolbuszowa- Kolbuszowa Górna- Kupno- Widełka- Głogów Młp.- ZAczernie- Miłocin- Rzeszów

Takie byle co z komórki:

Gdzieś w stronęBud Głogowskich.. © azbest87


Powoli zachodzące słońce w czasie powrotu.. © azbest87


Kategoria 50-100km, Fotki, Tu i tam


  • DST 73.39km
  • Teren 5.00km
  • Czas 02:58
  • VAVG 24.74km/h
  • VMAX 45.60km/h
  • Temperatura 27.0°C
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Sokołów Małopolski

Piątek, 3 lipca 2009 · dodano: 03.07.2009 | Komentarze 0

Dzisiaj odwiedziłem kolejne miasteczko w okolicach Rzeszowa- Sokołów Młp. Początkowo nie miałem tego w planach.. chociaż w sumie to nie miałem żadnych planów co do jazdy;P, więc każda opcja wymyślona w czasie jazdy wydawała się być dobra:)
Najpierw szybki skok na pocztę i na PKS podpompować koła, po czym w trasę:) Wyjazd z Rzeszowa główną drogą w stronę Głogowa, po czym odbiłem drogę wzdłuż lotniska do Jasionki, następnie Stobierna, Medynia Łańcucka i Głogowska, Trzeboś, Kąty i Sokołów:) Tam chwila przerwy na rynku i małe zakupy w sklepie:) -skonsumowane ciasteczka i sok dodały energii w czasie powrotu:) Wyjazd z Sokołowa niebieskim szlakiem po czym asfaltem do Trzebuski. Tu odbiłem przez las do Huciska i musiałem się przebijać niemalże przez plaże.. droga- sam piasek- dwa razy skutecznie się w nim zakopałem;) Z Huciska już asfaltowymi drogami do Rzeszowa przez Przewrotne, Styków, Głogów, Rudną i Miłocin.
Było dość ciepło, co prawda nie, aż tak gorąco jak wczoraj dlatego spora część trasy bez koszulki;) -żeby się trochę opalić;P to jest wyrównać trochę kontrasty między tym co jest u mnie białe, a tym co można śmiało nazwać rowerową opalenizną;P
Spadek temperatury pewnie jest spowodowany dość silnymi burzami w nocy, którym towarzyszyły mega silne wyładowania :O aż mnie obudziło (a to nielada wyczyn:P) i później zasnąć nie mogłem;)


Kategoria 50-100km, Tu i tam


  • DST 53.44km
  • Czas 02:07
  • VAVG 25.25km/h
  • VMAX 55.60km/h
  • Temperatura 29.0°C
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Łańcut

Czwartek, 2 lipca 2009 · dodano: 02.07.2009 | Komentarze 0

Drugi przejazd dzisiajeszego dnia:)
Wybrałem się popołudniem na przejazd do Łańcuta- oczywiście bocznymi drogami przez Słocinę, Malawę, Kraczkową i Albogową:) W Łańcucie chwilą odpoczynku na rynku i pojechałem do parku zamkowego. Tam już niemal standardowo przyczepiła się do mnie straż zamkowa, że nie wolno jeździć rowerem po parku, a ja mówie że nie wiedziałem bo jestem z Rzeszowa;) i tak już któryś raz z kolei;P zawsze się muszą przyczepić;P a ja im zawsze mówię to samo;) Powrót też lekko okrężną drogą:) przez Wolę Dalszą, Wolę Małą, Czarną, Palikówkę, Łąkę i Trzebownisko:) i odrazu na siatkówkę:) teraz jestem trochę zmęczony, ale dzień dzień przyjemnie spędzony:)
Cały dzień dzisiaj jeździło mi się jakoś ciężko..nie wiem czy to przez ten upał, czy może to po prostu brak formy;) może jutro będzie lepiej;)
Miałem dodać zdjęcia z komórki, ale po oględzinach stwierdzam, że wyszły tragicznie, więc nie będzie zdjęć;) a takie fajne małe kaczuchy widziałem w parku zamkowym:)


Kategoria Tu i tam, 50-100km


  • DST 9.97km
  • Czas 00:30
  • VAVG 19.94km/h
  • VMAX 32.00km/h
  • Temperatura 30.0°C
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Obiegówka po raz drugi..

Czwartek, 2 lipca 2009 · dodano: 02.07.2009 | Komentarze 0

Koło południa, przy lejącym się z nieba żarze skoczyłem po pozostałe wpisy do obiegówki i sprawa już zamknięta:) Będzie z głowy:)




  • DST 37.21km
  • Teren 7.00km
  • Czas 01:52
  • VAVG 19.93km/h
  • VMAX 33.00km/h
  • Temperatura 30.0°C
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Żółty szlak

Środa, 1 lipca 2009 · dodano: 01.07.2009 | Komentarze 0

Drugi wypad dzisiaj- tym razem wybrałem się zobaczyć chociaż fragment żółtego szlaku. Zacząłem od cmentarza na Wilkowyji i oczywiście juz po ok. 200 metrach strzałki były tak niezrozumiale narysowane że zamiast skręcić pojechałem prosto. Skończyło się to tym że na zjeździe po stromej góreczce z trawą sięgającą kierownicy miałem mały skok w bok;P i teraz mam całą lewą rękę podrapaną, bo w trawie było pełno tarek i pokrzyw, no i troche kolców się we mnie wbiło..;) później gdzieś w polach oczywiście jeszcze parę razy zgubiłem szlak przedzierając się przez mega trawska i będąc gryzionym przez wszelkie latające w polach owady.. ale jakoś udało się dotrzeć szlakiem do Jasionki. Tam już zjechałem ze szalku, pojechałem drogą koło lotniska i główną przez Rudną prosto na Rzeszów.


Kategoria 0-50km, Tu i tam


  • DST 17.41km
  • Czas 00:48
  • VAVG 21.76km/h
  • VMAX 34.90km/h
  • Temperatura 30.0°C
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Obiegówka..

Środa, 1 lipca 2009 · dodano: 01.07.2009 | Komentarze 0

..czyli obieg po mieście z obiegówką;P musiałem skoczyć w parę miejsc, ale oczywiście nie udało się wszystkiego załatwić.. jutro jeszcze raz trzeba się z tym przejechać.. ale jest gorąco... może później jeszcze się przejadę gdzieś za miasto..




  • DST 29.40km
  • Czas 01:24
  • VAVG 21.00km/h
  • VMAX 43.80km/h
  • Temperatura 28.0°C
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Rowerowo, ale mało jazdy;)

Wtorek, 30 czerwca 2009 · dodano: 30.06.2009 | Komentarze 0

Cały dzień praktycznie miałem rower ze sobą, ale jakoś tak km się nie nabiło;) Miałem pośmigać po mieście, pozałatwiać parę spraw, ale.. no właśnie ale.. trochę się plany zmieniły i rower posłużył tylko jako środek transportu na raczej krótkich trasach, albo był po prostu prowadzony;) Jeszcze tylko wieczorkiem skoczyłem z Mateuszem na krótki miejski obajzd;) a sprawy trzeba będzie pewnie jutro pozałatwiać;)
Dziś gorąco..;) ledwie schodziłem z rowera to robiłem się odrazu cały mokry..;)




  • DST 42.35km
  • Teren 3.00km
  • Czas 01:42
  • VAVG 24.91km/h
  • VMAX 48.60km/h
  • Temperatura 27.0°C
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Imieninowo-urodzinowo:)

Niedziela, 28 czerwca 2009 · dodano: 29.06.2009 | Komentarze 0

Najpierw do babci na imieniny:) troche podjadłem i pod wieczór powrót do domu w sprinterskim tempie;) co prawda tylko na chwilę, bo zaraz pojechałem do Marty z życzeniami urodzinowymi:) i powrót już w sumie na drugi dzień, ale wpisze wszystko razem;) (to już w mega żółwim tempie;)
V-max to była ucieczka przed skuterem;P dogonił mnie dopiero jak odpuściłem;P


Kategoria 0-50km, Tu i tam


  • DST 28.88km
  • Czas 01:16
  • VAVG 22.80km/h
  • VMAX 40.20km/h
  • Temperatura 26.0°C
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Miasto

Sobota, 27 czerwca 2009 · dodano: 27.06.2009 | Komentarze 1

Chwila czasu się znalazła to skoczyłem na małą rundkę po mieście.. oczywiście zalew, Lisia Góra i takie tam plątanie;) nic szczególnego:) W końcu ciepłe dni nadeszły bez deszczu;) no i wczoraj zaliczyłem licencjat:) na 4.5:D niewiele brakło do 5;)