Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi azbest87 z miasteczka Będziemyśl. Mam przejechane 112025.66 kilometrów w tym 8031.50 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 22.76 km/h i się wcale nie chwalę.
Suma podjazdów to 798601 metrów.
Więcej o mnie.

baton rowerowy bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy azbest87.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 44.41km
  • Teren 10.00km
  • Czas 02:15
  • VAVG 19.74km/h
  • VMAX 56.50km/h
  • Temperatura 8.0°C
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Niebieski szlak gminy Boguchwała

Czwartek, 3 grudnia 2009 · dodano: 03.12.2009 | Komentarze 0

Dzisiaj objechałem kolejny ze szlaków w gminie Boguchwała. Tym razem padło na niebieski- najdłuższy z dostępnych w tamtym terenie;)- jakieś 27 km, reszta to dojazd i powrót ze szlaku;) Pogoda identyczne jak wczoraj, ale jechało mi się jakoś ciężej.. i bardziej się męczyłem na podjazdach= pociłem, co skończyło się marznięciem chwilę później na zjeździe.. Widoki bardzo fajne po drodze szkoda tylko że wszędzie jest raczej dość szaro;) tylko w lasach z brązowego wybija się gdzieniegdzie ciemny zielony wszelkich drzew iglastych;) Do tego po drodze kilka ciekawych miejsc w postaci zespołów pałacowych, jakieś stare spichlerze i kościoły.. niestety wszystko to nie zostało udokumentowane ponieważ jechałem bez aparatu, ale wybiorę się tam jeszcze na pewno nie raz jak będzie ładniej:)
W Kielanówca ścigałem się z autobusem.. kawałek był dość ciężki bo było pod górkę i do tego moja forma ewidentnie nie pozwala na szarże rzędu 50 km/h, zwłaszcza w długich spodniach i paru warstwach ubrania na sobie.. śmieszne były dzieciaki, które mnie obserwowały z ostatnich miejsc w autobusie;P na początku doganiałem go na przystankach, ale jak zaczęło się z górki;P to go wyprzedziłem i już do Rzeszowa mnie nie dogonił;)

Trasa: Rzeszów- zalew- Zwięczyca- Boguchwała- Mogielnica- Niechobrz- Wola Zgłobieńska- Zgłobień- Nosówka- Bzianka- Kielanówka- Rzeszów


Kategoria 0-50km, Tu i tam


  • DST 56.63km
  • Teren 7.00km
  • Czas 02:37
  • VAVG 21.64km/h
  • VMAX 42.20km/h
  • Temperatura 8.0°C
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Na południe

Środa, 2 grudnia 2009 · dodano: 03.12.2009 | Komentarze 1

Pętelka na południe od Rzeszowa. Pogoda może nie rozpieszcza, ale mimo całego nieba w chmurach przynajmniej nie ma deszczu:) Temperatura 8*C i przy odpowiednim ubraniu jest nawet ciepło:) choć na zjazdach chłód daje popalić;)

Trasa: Rzeszów- zalew- Zwięczyca- Boguchwała- kładka linowa- Budziwój- Tyczyn- Kielnarowa- Chmielnik podjazd koło kościoła (jakieś 3,5 km pod górkę:)- Magdalenka- zjazd czarnym szlakiem- Malawa- Kraczkowa- Strażów- Krasne- Rzeszów

Aaa i zapomniałem napisać.. jeszcze jakieś 5,5 km do Marty i z powrotem;P i jeszcze pomyliłem daty..;P to oczywiście ze środy;)


Kategoria 50-100km, Tu i tam


  • DST 24.61km
  • Czas 01:00
  • VAVG 24.61km/h
  • VMAX 49.90km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Jazda po 8km;)

Piątek, 27 listopada 2009 · dodano: 27.11.2009 | Komentarze 1

To był plan minimum;P bo tyle mi brakowało do osiągnięcia wyniku 5000 km w tym roku;) i oto jest:) dzisiaj tak trochę wyższym tempem.. można by powiedzieć: krótko, ale intensywnie:) do tego bardzo przyjemna pogoda (tylko jazda pod wiatr daje się odczuć;) można by pojeździć więcej ale brak czasu dlatego tylko godzinka po mieście.




  • DST 3.99km
  • Czas 00:12
  • VAVG 19.95km/h
  • VMAX 31.60km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Dworzec

Czwartek, 26 listopada 2009 · dodano: 26.11.2009 | Komentarze 0

Niespodziewanie na dworzec pks i z powrotem.




  • DST 5.71km
  • Czas 00:16
  • VAVG 21.41km/h
  • VMAX 34.60km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Tak jak wczoraj

Piątek, 20 listopada 2009 · dodano: 20.11.2009 | Komentarze 4




  • DST 5.51km
  • Czas 00:17
  • VAVG 19.45km/h
  • VMAX 27.80km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Do Marty i spowrotem

Piątek, 20 listopada 2009 · dodano: 20.11.2009 | Komentarze 0

Jak w tytule.. nic dodać, nic ująć..




  • DST 44.11km
  • Czas 01:51
  • VAVG 23.84km/h
  • VMAX 49.80km/h
  • Temperatura 11.0°C
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Szosowo

Środa, 18 listopada 2009 · dodano: 18.11.2009 | Komentarze 5

Szosowa pętelka przy można by powiedzieć znośnej pogodzie;) chociaż było na pewno zimniej niż 11 stopni, które pokazywał termometr, a to ze względu na dość zimny wiatr.. nawet chwilami pokazywało się słonce;) ale poza tym to szaro i ponuro;)

Trasa:
Rzeszów- Przybyszówka- Bzianka- Nosówka- Błędowa Zgłobieńska- Trzciana- Bratkowice- Mrowla- Rogoźnica- Rudna- Rzeszów


Kategoria 0-50km, Tu i tam


  • DST 33.41km
  • Czas 01:37
  • VAVG 20.67km/h
  • VMAX 34.30km/h
  • Temperatura 10.0°C
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Miejskie szwędanie

Poniedziałek, 16 listopada 2009 · dodano: 16.11.2009 | Komentarze 0

Takie tam jeżdżenie po mieście.. zalew.. Zalesie.. Słocina.. ogólnie nic ciekawego..

dodatkowo jeszcze niecałe 6 km do Marty i z powrotem.




  • DST 64.59km
  • Teren 10.00km
  • Czas 03:23
  • VAVG 19.09km/h
  • VMAX 49.50km/h
  • Temperatura 9.0°C
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Czerwony szlak gminy Boguchwała

Sobota, 14 listopada 2009 · dodano: 14.11.2009 | Komentarze 11

Ładny dzień:) do tego udało się zwalczyć biorące mnie wczoraj przeziębienie:) także rower był konieczny:) Miałem się wybrać z ekipą Kundello, ale się nie pojawili;) chociaż byłem (przynajmniej tak mi się zdaje) tam gdzie powinienem;) tak więc pojechałem sam:) Najpierw kierunek zalew.. tam postanowiłem pojechać do Boguchwały i uderzyć na któryś z tamtych szlaków:) zdecydowałem się na Czerwony:) tzw. "szlak w poszukiwaniu kurhanów";) kiedyś ich już szukałem po lesie.. zeszło mi ponad godzinę i żadnego nie znalazłem;PP droga częściowa asfaltowa, a pod górkę po błocie;) z racji że na podjazdach nie jechałem za szybko to się nawet nie pobrudziłem zbytnio, a zjazdy były asfaltowe:) Kończąc szlak kawałek za krzyżem w Niechobrzu dalej pojechałem do Czudca (na zjeździe tylko niecałe 50 bo nieźle wiało w twarz;) Koło mostu w Czudcu spotkałem ekipę z którą miałem jechać i pojechałem razem z nimi do Zarzecza gdzie odbiłem na most ponieważ chciałem jeszcze skoczyć do dziadków:) Tam jak zwykle się najadłem i przy zapadającym zmroku do domu bocznymi drogami;) Wróciłem zmęczony.. normalnie masakra.. zero formy.. wychodzi ostatnie niejeżdżenie.. kiedyś taki dystans to była miła przejażdżka;)

Trasa:
Rzeszów- zalew- Zwięczyca- Boguchwała- Racławówka- górką między Zgłobniem a Niechobrzem aż pod krzyż w Niechobrzu- Czudec- Podzamcze- Wyżne- Lubenia- Zarzecze- Lutoryż- Boguchwała- Zwięczyca- zalew- Rzeszów

Kilka fotek:

Nad zalewem © azbest87


Kościół w Boguchwale © azbest87


Na szlaku © azbest87


Drzewo;) © azbest87


Widok w stronę Zgłobnia © azbest87


Kałuże na drodze;) © azbest87


Gdzieś tam..;) © azbest87


Kategoria 50-100km, Fotki, Tu i tam


  • DST 57.00km
  • Czas 02:03
  • VAVG 27.80km/h
  • Temperatura 8.0°C
  • Sprzęt Bratowa szosa
  • Aktywność Jazda na rowerze

Łańcut na szosowo

Piątek, 13 listopada 2009 · dodano: 13.11.2009 | Komentarze 0

Z racji że ostatnie dni to ciągły deszcz dlatego dzisiaj, gdy w końcu zobaczyłem suchy chodnik postanowiłem zrobić sobie szosową pętelkę:) bo w terenie mógłbym się raczej spodziewać błotnej masakry;) Dlatego wziąłem szosę brata i siup na traskę:) Pogoda nie rozpieszcza ostatnio dlatego musiałem dobrze ubrać bo na polu tylko 8 stopni trochę niższej temp. odczuwalnej. Do tego wiatr który miał być raczej słaby trochę jednak zaznaczał swoją obecność;) albo ja po prostu już tak straciłem formę;) w sumie ostatnio mało było jazdy;) Trasa wyszła jakoś tak do Łańcuta;) i km podane z mapmyride.com bo brat gdzieś posiał licznik i musiałem jechać bez;) zeszło mi 2 godziny 12 minut ale z moich sprytnych wyliczeń;P jakieś 9 minut to postoje;) więc czas wpisuje o te parę minut mniejszy;)

Trasa:
Rzeszów- Miłocin- Zaczernie- Nowa Wieś- Jasionka- Wólka Podleśna- Pogwizdów- Czarna- Łańcut- Wysoka- Albigowa- Kraczkowa- Malawa- główną drogą do Rzeszowa


Kategoria 50-100km, Tu i tam, Szosa