Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi azbest87 z miasteczka Będziemyśl. Mam przejechane 112089.90 kilometrów w tym 8031.50 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 22.76 km/h i się wcale nie chwalę.
Suma podjazdów to 799006 metrów.
Więcej o mnie.

baton rowerowy bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy azbest87.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 76.51km
  • Teren 8.00km
  • Czas 03:15
  • VAVG 23.54km/h
  • VMAX 75.70km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Nocno-leśne gubienie

Czwartek, 21 czerwca 2007 · dodano: 21.06.2007 | Komentarze 1

Trochę mnie poniosło, bo wyjechałem z domu przed 19 i niestety w pewnym momencie źle skręciłem;) no i się trochę pogubiłem w lesie. Nie było by w tym nic złego, gdyby nie to że już się ściemniało, ja niezbyt wiedziałem gdzie jechać, a do domu było jeszcze ponad 30 km;P
Tak w ogóle to było dość sporo podjazdów dzisiaj i szyyybkie zjazdy:D czyli to co lubię (dwa razy przekroczyłem 70km/h:P)

Przebieg trasy:
Rzeszów- podjazd na Słocinę- zjazd do Chmielnika (71km/h)- Błędowa Tyczyńska- Zabratówka- podjazd drogą na Dynów- na szczycie odbiłem w stronę lasu- las- tu się pogubiłem i wyjechałem w Tarnawce (było trochę po górkach)- Husów- zjazd do Handzlówki (75.7km/h)- Albigowa (tu już zrobiło się dość ciemno)- Kraczkowa- Malawa- Słocina- Rzeszów:D

I parę fotek:P



Kategoria 50-100km, Tu i tam, Fotki


  • DST 70.85km
  • Teren 16.00km
  • Czas 03:06
  • VAVG 22.85km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Uważajcie na szyszki ;)))

Środa, 20 czerwca 2007 · dodano: 20.06.2007 | Komentarze 2

Ja nie uważałem i źle skończyłem:/ Na dość stromym zjeździe w lesie wpadłem w koleinę na drodze w której było pełno szyszek- koło mi tak uciekło jakbym jechał po lodzie:/
Straty: rozwalone kolano, wygięty hak przerzutki (nawet go naprostowałem w rękach, ale przerzutki teraz trochę szaleją:/)
Po raz kolejny (niestety) kask okazał się przydatny.

A traska wyglądała jakoś tak:
Rzeszów- Słocina (tutaj kawałek jechałem za jakimś kolarzem- nawet fajne tempo trzymał ok. 32km/h, ale odpuściłem go sobie bo chciałem sobie zrobić podjazd inną drogą)- podjazd przez las- przejazd na Magdalenkę- gdzieś przez pola i lasy do Albigowej- Łańcut- Wola Mała- Czarna- Pogwizdów- Wólka Podleśna- Jasionka- Nowa Wieś- Trzebownisko- i tradycyjnie przez miasto do domku :D


Kategoria 50-100km, Tu i tam, Fotki


  • DST 66.98km
  • Teren 3.00km
  • Czas 02:51
  • VAVG 23.50km/h
  • VMAX 62.30km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Do rodzinki

Wtorek, 19 czerwca 2007 · dodano: 19.06.2007 | Komentarze 2

Spokojna jazda dzisiaj. Najpierw przez Kielanówkę, Racławówkę i Niechobrz do Mogielnicy do ciotki. Następnie przez pola (dość dużo błota:/) do Lutoryża do dziadków i do Rzeszowa przez Zarzecze, Lubenię, Siedliska, Budziwój, Tyczyn i Białą. Na koniec trochę po mieście i do domku:D
50,48km
2:08:42h
23,54km/h
V-max: 62.3km/h

Doszło jeszcze parę kilometrów, bo skoczyłem na uczelnię zobaczyć jak sobie radzą znajomi na egzaminie z rachunkowości (na szczęście ja jestem z niego zwolniony:)


Kategoria Tu i tam, 50-100km


  • DST 33.63km
  • Czas 01:26
  • VAVG 23.46km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Pranie z płukaniem całego roweru i mnie:/

Poniedziałek, 18 czerwca 2007 · dodano: 18.06.2007 | Komentarze 6

do tego potężny dystans- 6km;D
Pierwszy raz w tym roku zlało mnie, aż tak bardzo, że musiałem wylać wodę z butów po powrocie do domu;) Może się jeszcze rozjaśni, bo na razie to cały lej- inaczej nie pojeżdżę już dzisiaj.
To zdjęcie i tak nie oddaje tego co się działo na drogach- po prostu potoki wszędzie


I przejaśniło się trochę to dokręciłem jeszcze parę kilometrów po mieście:)




  • DST 53.86km
  • Teren 2.00km
  • Czas 02:08
  • VAVG 25.25km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Zmotywowany leń;)

Niedziela, 17 czerwca 2007 · dodano: 17.06.2007 | Komentarze 0

Na początku strasznie bylem rozleniwiony i jechałem sobie tempem spacerowym- dopóki nie wyprzedził mnie jakiś rowerzysta (nie lubię być wyprzedzany przez innych;) i pocisnąłem kawałek mocniej, ale gość skręcił gdzieś w bok:/
Rowerzystę wcięło, ale tempa już nie miałem zamiaru ograniczać:D i średnia wyszła taka nie najgorsza:P
Traska:
Rzeszów- Zalesie- Słocina- Malawa- Kraczkowa- Strażów- Łąka- Trzebownisko- i trochę po mieście:)


Kategoria 50-100km, Tu i tam


  • DST 30.91km
  • Teren 3.00km
  • Czas 01:10
  • VAVG 26.49km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Do ciotki przed weselem;)

Sobota, 16 czerwca 2007 · dodano: 16.06.2007 | Komentarze 1

Wczoraj nie miałem czasu na rower:/ (egzamin i wogóle;) A dzisiaj szybki odcinek do ciotki i z powrotem (do Mogielnicy)- ale jest GORĄCO!!!!
A teraz zbieram się na weselicho:D:D:D




  • DST 27.29km
  • Czas 01:02
  • VAVG 26.41km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

W przerwie..

Czwartek, 14 czerwca 2007 · dodano: 14.06.2007 | Komentarze 0

Jutro egzamin ze statystyki:// Trzeba się pouczyć i brakuje przez to czasu na rower:(
Dzisiaj tylko szybki przejazd po mieście i na Lisią, ale już jutro będzie można pojeździć:D




  • DST 73.47km
  • Teren 8.00km
  • Czas 02:57
  • VAVG 24.91km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Takie sobie jeżdżenie:)

Środa, 13 czerwca 2007 · dodano: 13.06.2007 | Komentarze 0

Najpierw główną drogą w stronę Sokołowa, ale parę kilometrów przed miasteczkiem odbiłem w pola i las. Przejechałem przez las na żywioł (nawet ścieżki żadnej nie mogłem znaleźć). Nie wiem gdzie dokładnie wyjechałem, ale w końcu dojechałem do Rakszawy. Stamtąd kierunek na Łańcut i do Rzeszowa przez Wole Małą, Czarną, Palikówkę, Strażów i Krasne (tu jeszcze kawałek polami)
Znowu wróciłem po zmroku:P


Kategoria Tu i tam, 50-100km, Fotki


  • DST 62.49km
  • Teren 10.00km
  • Czas 02:46
  • VAVG 22.59km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Poegzaminowo..

Wtorek, 12 czerwca 2007 · dodano: 12.06.2007 | Komentarze 1

Napisałem egzamin z mikroekonomii (powinno być dobrze:) i na rowerek:DD
Na razie tylko jeżdżenie po mieście- do kolegi do akademika, do koleżanki po notatki i na ksero;P (trzeba się przygotować do następnego egzaminu;D)
19,07km
0:49:21h
Później na pewno jeszcze dokręcę trochę km:D

Jak powiedziałem tak zrobiłem:D

Ehhhh...te moje drogi;)

Ostatnio dość często zdarza mi się skończyć w taki lub podobny sposób:P Przez to tempo znowu dzisiaj wyszło spacerowe;P
Ale za to jakie miałem widoczki:DD (chociaż wybrałem sobie taką trasę, że ciężko było podjechać)




Ogólnie to jazda nie daleko Rzeszowa- zahaczyłem tylko o Tyczyn i Budziwój. A reszta to górki gdzieś nad Białą i zjazd na Zalesie.
43.42km
1:56:21h




  • DST 73.10km
  • Teren 14.00km
  • Czas 03:17
  • VAVG 22.26km/h
  • VMAX 70.00km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Rozleniwiający upał..

Poniedziałek, 11 czerwca 2007 · dodano: 11.06.2007 | Komentarze 2

Dzień typu- mam ochotę pojeździć, ale jest tak gorąco, że nie chce mi się męczyć, stąd takie słabe tempo:)

Najpierw krótki przejazd na uczelnię i do biblioteki.
17,33km
0:46:02h
22,60km/h

Drugi już trochę dłuższy:
Rzeszów- podjazd przez las w Słocinie- przez pola na Magdalenkę- kawałek szczytem- zjazd przez las do Cierpisza- Kraczkowa- Krzemienica- Chodaków- Łąka- Trzebownisko- Rzeszów
55,77km
2:31:39h
22,06km/h
V-max= 70km/h




Kategoria 50-100km, Tu i tam, Fotki