Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi azbest87 z miasteczka Będziemyśl. Mam przejechane 112089.90 kilometrów w tym 8031.50 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 22.76 km/h i się wcale nie chwalę.
Suma podjazdów to 799006 metrów.
Więcej o mnie.

baton rowerowy bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy azbest87.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 61.00km
  • Teren 3.00km
  • Czas 03:00
  • VAVG 20.33km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

I... 1000km przekroczone w tym roku!!!:))

Sobota, 24 marca 2007 · dodano: 24.03.2007 | Komentarze 0

Dzisiaj wypad z Sebolem- kilka podjazdów na trasie:P
Wyjazd z Rzeszowa przez Zalesie i podjazd na Matysówkę, przejazd w stronę Chmielnika, aż do Zabratówki (cały czas mocny wiatr z przodu). Stamtąd drogą na Łańcut do Albigowej(też podjazd i zjazd:P), gdzie odbiliśmy na Kraczkową. W Kraczkowej w lewo na Cierpisz i podjazd na Magdalenkę. Zjazd przez Malawę i główną drogą do Rzeszowa:P




  • DST 55.20km
  • Czas 02:16
  • VAVG 24.35km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Sklepy + nabijanie km

Czwartek, 22 marca 2007 · dodano: 22.03.2007 | Komentarze 0

Dzisiaj ładna pogoda, a więc najpierw pokręciłem się po mieście po sklepach rowerowych, a póżniej wyjazd ul. Lubelską do Trzebowniska i na Zaczernie. Następnie Rudna, Mrowla i Bratkowice- tam odbiłem w stronę Trzciany, przejechałem przez droge A4 i pojechałem w kierunku Błędowej Zgłobieńskiej, po czym przez Nosówkę, Bziankę, Przybyszówkę i spowrotem do Rzeszowa.:P

Fotki z dziś:


Kategoria 50-100km, Tu i tam, Fotki


  • DST 21.60km
  • Teren 0.50km
  • Czas 01:01
  • VAVG 21.25km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Bleee...

Środa, 21 marca 2007 · dodano: 21.03.2007 | Komentarze 0

Mokro, zimno i wieje -ogólnie pogoda do d... :(
Brzydko jak na pierwszy dzień wiosny:/
Przejazd przez miasto, Lisią i obwodnicą na Pobitno.
Mam nadzieję, że pogoda się wkońcu poprawi.




  • DST 26.84km
  • Teren 1.50km
  • Czas 01:05
  • VAVG 24.78km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Miasto

Wtorek, 20 marca 2007 · dodano: 20.03.2007 | Komentarze 0

Wczoraj caly dzien deszcz, dzisiaj od rana 8h wykładów to trzeba bylo troche rozruszac kosci:P Krotki wypad na miasto z przejazdem przez Lisią Góre i Zalesie w strone Słociny. Wracajac (ok 500m od domu) o malo bym nie dostal drzwiami otwieranymi w samochodzie (braklo jakies 20cm, a jechalem po ulicy).
Ale ci kierowcy sa czasem slepi!!!




  • DST 56.57km
  • Teren 5.30km
  • Czas 02:27
  • VAVG 23.09km/h
  • VMAX 71.60km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Łańcut

Niedziela, 18 marca 2007 · dodano: 18.03.2007 | Komentarze 0

Dzisiaj nie przestraszyłem sie juz pogody i postanowilem sie troche przejechac:) Zaczelo sie od wypadu do lasu na Słocinie, gdzie dopadl mnie deszczyk, ale na szczescie po ok. 10 minutach przestało padać. Nastepnie przejechalem na Magdalenke na zjazd:P (71.6km/h) i w Malawie odbiłem w strone Kraczkowej i dojechałem do Albigowej, a nastepnie do Łańcuta:P Powrot przez Krzemienice, Strażów i Krasne przy uciążliwym wietrze z przodu:/ ,ale dałem rade:D i nawet w czasie powrotu na chwile wyjrzało słońce:D

Las na Słocinie:


Łańcut:


My bike:P


Kategoria 50-100km, Tu i tam, Fotki


  • DST 16.30km
  • Teren 2.70km
  • Czas 00:51
  • VAVG 19.18km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Pokonany przez pogodę..

Sobota, 17 marca 2007 · dodano: 17.03.2007 | Komentarze 1

Mialem ochote sie wiecej przejechac, ale silny wiatr i deszcz, ktory zaczął kropić 10 minut po wyjsciu z domu na to nie pozwolił:/ Przejechalem jeszcze ponad 10km w deszczu przez miasto i wrocilem do domu- wypad nieudany:(




  • DST 35.90km
  • Teren 7.00km
  • Czas 01:39
  • VAVG 21.76km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Do dziadków

Piątek, 16 marca 2007 · dodano: 16.03.2007 | Komentarze 0

Dzisiejszy przejazd mial byc w celach wypoczynkowych:P -taki spokojny wypad, ale jak juz poszlem na rower to postanowilem odwiedzic dziadków w Lutoryżu, gdzie dojechalem polna droga wzdłuż Wisłoka, a pozniej powrot główną drogą i sciezka rowerowa, nastepnie przejazd przez miasto i do domu:)

Zdjęćka z okolic Wisłoka:


Kategoria Tu i tam, 0-50km, Fotki


  • DST 39.40km
  • Czas 01:27
  • VAVG 27.17km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Wycisk..

Czwartek, 15 marca 2007 · dodano: 15.03.2007 | Komentarze 1

Dzisiaj niezly wycisk:) najpierw 1,5h gry w halówke na wf-ie, a pozniej wypad na rowerek. Przejazd z Rzeszowa przez Przybyszówke, Bzianke, Nosówke do Niechobrza, stamtad przez Racławówke do Zwieczycy i nad Wisłok. Sciezką rowerową pod zaporę i obwodnicą w strone Pobitna, stamtad na Załęże i do domu na Baranówke:P Mimo raczej nie szczegolnej pogody udalo sie wykrecic bardzo dobra srednia ale czuc jeszcze braki kondycyjne. Trzeba cos wiecej pojezdzic:]]]

Z lewej ja, z prawej Bubu:PP

W dole Zgłobień

A oto i ja ;D piękny to ja nie jestem hehe:P




  • DST 48.60km
  • Teren 1.50km
  • Czas 01:57
  • VAVG 24.92km/h
  • VMAX 65.30km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Poranna przejażdżka

Środa, 14 marca 2007 · dodano: 14.03.2007 | Komentarze 0

Na uczelnie dopiero na 12 to trzeba bylo wykorzystac czas z rana:P Godzinka na rowerku a teraz na statystyke:/ ,ale pod wieczor tez bedzie mozna troche pojezdzic :)

I udalo sie jeszcze pojezdzic:P chociaz pogoda troche zaczela straszyc deszczem ale ostatecznie nie padalo. Przejazd przez Kielanówka do Racławówki ,a pozniej w strone Zwieczycy i przez miasto do domu (prawie 26km ze srednia 25.44; v-max: 65.3km/h)

Pare fotek z dzisiaj:
Kielanówka

Mój rowerek:P

Zalew




  • DST 9.20km
  • Czas 00:25
  • VAVG 22.08km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Rozprostowanie kości

Wtorek, 13 marca 2007 · dodano: 13.03.2007 | Komentarze 0

Po 5 wykladach trzeba bylo rozprostowac kosci- no to oczywiscie wypad na rowerek do sklepu z Bubem po stroj na rower:) i nowa Tioga na tył do mojego rowerka:P