Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi azbest87 z miasteczka Będziemyśl. Mam przejechane 112089.90 kilometrów w tym 8031.50 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 22.76 km/h i się wcale nie chwalę.
Suma podjazdów to 799006 metrów.
Więcej o mnie.

baton rowerowy bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy azbest87.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 129.73km
  • Czas 05:08
  • VAVG 25.27km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

129.73km póki co mój najdłuższy dystans:)

Sobota, 28 kwietnia 2007 · dodano: 28.04.2007 | Komentarze 0

Trasa wyglądała mniej więcej tak:
RZESZÓW- Słocina- Malawa- Kraczkowa- Albigowa- Markowa- Gać- Białoboki- Dębów- Studzian- PRZEWORSK- Gorliczyna- Gniewczyna Łańcucka- Leszczyny- Grodzisko Dolne- Grodzisko Górne- Giedlarowa- LEŻAJSK- Giedlarowa- Biedaczów- Brzóza Stadnicka Górna- Żołynia- Rakszawa- Dąbrówki- Czarna- Chodaków- Palikówka- Strażów- Krasne- RZESZÓW

Początkowo miałem zamiar jechać tylko do Przeworska, ale tak jakoś mnie poniosło do Leżajska (może ktoś kojarzy takie piwo:P). Tam wpadłem do klasztoru Bernardynów, gdzie są jedne z największych organów w Polsce:) Nawet miałem okazje je usłyszeć, bo właśnie odbywał się jakiś ślub:P (niestety zdjęcia w klasztorze są trochę rozmazane:/)

Fotki:





Kategoria >100km, Tu i tam, Fotki


  • DST 82.08km
  • Teren 19.00km
  • Czas 03:46
  • VAVG 21.79km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Jazda na raty;p

Piątek, 27 kwietnia 2007 · dodano: 27.04.2007 | Komentarze 1

Trzy krótkie wypady na rower w ciągu dzisiejszego dnia dały łącznie nie najgorszy dystans:)

1 wypad:
Jazda z Mateuszem i Przemkiem do lasu koło Głogowa. Jako że Przemek mało jeździ to jechaliśmy wolniejszym tempem, ale dał rade:D Do atrakcji tego przejazdu można zaliczyć moją glebe w lesie- mały lot przez kierownicę;)
(ok. 30km; 1:31h)

Fotki:




2 wypad:
Tym razem już tylko z Mateuszem. Pojechaliśmy na Zalesie- podjazd do lasu przez jakieś chaszcze;p, następnie przejazd na Słocinę- tam znowu trochę po lesie i przez Rzeszów do domku (wyprzedzanie autobusu;p) (ok. 30km; 1:27h)

Fotki:




3 wypad:
Samotny przejazd przez miasto wieczorową porą:D (po 20) Lisia i trochę po mieście w szybkim tempie:P (ok. 22km; 0:48h; avs: 27.15)
Bez zdjęć.




  • DST 40.21km
  • Teren 3.00km
  • Czas 01:32
  • VAVG 26.22km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Z serii: nocne sprinty..

Czwartek, 26 kwietnia 2007 · dodano: 26.04.2007 | Komentarze 0

Znowu wypad na szybko pod wieczór (po 19) z Mateuszem. Trochę jazdy po mieście, później ścieżka wzdłuż Wisłoka- Zwięczyca- Boguchwała- Lutoryż- Zarzecze- Siedliska- Budziwój i przez miasto do domku.

A tak teraz wygląda hotel w centrum Rzeszowa;P




  • DST 33.35km
  • Teren 3.00km
  • Czas 01:17
  • VAVG 25.99km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Brak czasu

Środa, 25 kwietnia 2007 · dodano: 25.04.2007 | Komentarze 0

Brak czasu, dlatego tylko chwila na rowerze:/ Przejazd ścieżką wzdłuż Wisłoka. Następnie Zwięczyca, kładką na Budziwój, do Rzeszowa i jeszcze przejazd obwodnicą.
Najpierw zajęcia, a teraz trzeba się przygotować do kolokwium:( bleeee- rachunkowość ,ale za to może jutro chociaż coś więcej pojeżdże:D




  • DST 37.49km
  • Czas 01:33
  • VAVG 24.19km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Wykłady.. demotywuja..;)

Wtorek, 24 kwietnia 2007 · dodano: 24.04.2007 | Komentarze 0

Pół dnia wykładów:/ i deszcz od rana, ale na szczęście po południu przestało padać i można było na chwilę wyrwać się na rower:)
Przejazd na szybko przez Rzeszów. Następnie Zalesie, Słocina, Malawa, Kraczkowa, Krasne, Załęże i przez Rzeszów do domku:P




  • DST 56.85km
  • Teren 10.00km
  • Czas 02:23
  • VAVG 23.85km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Górki

Poniedziałek, 23 kwietnia 2007 · dodano: 23.04.2007 | Komentarze 1

Wczoraj jeźdźiłem po płaskim tak więc dzisiaj wybrałem się na góreczki:P
Przetestowałem nowe koło z przodu, które dzisiaj założyłem:DD

Traska:
Rzeszów- ścieżka koło Wisłoka- Zwięczyca- Boguchwała- Lutoryż- Babica- podjazd w Lubeni na Połomie (tam gdzie na zdjęciu jest znak stromy podjazd;p) i przejazd szczytem, aż do Blizianki (tu spotkałem na drodze w lesie jakiegoś dobrze zalanego żula i nawet bym o nim nie pamiętał, gdyby nie fakt, że miał w ręce wiatrówkę:/ -oddaliłem się z tego miejsca jak najszybciej się dało;) bo nie wiadomo co takiemu odwali do głowy)- zjazd przez las na Zimny Dział- Straszydle- Hermanowa- Tyczyn- Biała- Rzeszów

I niemal obowiązkowo parę fotek:P



Kategoria 50-100km, Tu i tam, Fotki


  • DST 104.43km
  • Teren 25.00km
  • Czas 04:36
  • VAVG 22.70km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Las, las, las:P i trąba powietrzna:O

Niedziela, 22 kwietnia 2007 · dodano: 22.04.2007 | Komentarze 6

..to dominowało w mojej dzisiejszej wycieczce. Trochę w terenie, trochę po asfalcie, ale i tak w lesie:) i ogólnie traska po płaskim.

A oto traska:
Rzeszów- Przybyszówka- Rudna Wielka- Mrowla- Bratkowice- Las- Las (Rezerwat Zabłocie- to tam gdzie widać wodę;p)- Las- dojechałem do jakiejś drogi asfaltowej, ale pojechałem dalej w las:P- Cierpisz- Kamionka- Huta Przedborska- Leszcze- Hucisko (gdzieś tutaj zobaczyłem bardzo ciekawe zjawisko:P- mała trąba powietrzna- gdy ją zauważyłem akurat podniosła piasek w powietrze- tak na oko miała ok. 15m wysokości i z 6-7m szerokości, ale gdy podjechałem, żeby zrobić zdjęcie przeszła na teren trawiasty i już nic nie bylo widać na zdjęciu, bo piasek opadł:/- to ciekawe uczucie, gdy taka trąba powietrzna przechodzi 5m od ciebie:P)- Niwiska-Podkościele- Trześń- Nowa Wieś- Kolbuszowa- Kolbuszowa Górna- Kupno- Widełka- Zacinki- przez las do Stykowa- Głogów Małopolski- Wysoka Głogowska- Jasionka- Nowa Wieś- Trzebownisko- i jak zawsze przez miasto do domku:D

Jeszcze na końcu jest zdjęcie fajnego rowerka przed sklepem rowerowym:P- na takim to by się jeźdźiło;p

I oczywiście zdjęćka z dzisiaj:)







Kategoria >100km, Tu i tam, Fotki


  • DST 35.02km
  • Teren 11.00km
  • Czas 01:46
  • VAVG 19.82km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Rekonwalescencja..

Sobota, 21 kwietnia 2007 · dodano: 21.04.2007 | Komentarze 2

Trzeba było sprawdzić, czy jestem w stanie jeźdźić na rowerze:) ,bo ostatnio dość mocno bolała mnie noga. Na szczęście ból przeszedł na tyle, że da się dość swobodnie jeźdźić:PP
Dzisiaj wypad z Mateuszem przez miasto w stronę Zalesia i podjazd szlakiem na Matysówkę.


Następnie przejazd do lasu na Słocinie- tam trochę poszaleliśmy między drzewami:DD (zdjęcia z Matueszem w tle;p) i powrót przez miasto do domku:D





  • DST 6.71km
  • Czas 00:22
  • VAVG 18.30km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Obolały..

Czwartek, 19 kwietnia 2007 · dodano: 19.04.2007 | Komentarze 0

Auuuu:( ostatnio lekko bolało mnie kolano, ale po dzisiejszym wf-ie to ledwie chodzę:/ do tego o mało nie skręciłem nogi podczas gry w siatkówkę (dalej mnie boli ta noga:/)
Dzisiaj ledwie dojechałem do sklepu:/ i zamówiłem koło do złożenia:P ale pedałowanie jedną nogą nie jest wcale takie przyjemne.
Mam nadzieję, że jutro będe się czuł dużo lepiej i coś więcej pojeżdże.
Ja chce na roooowwwweeeer!!!!!!!!!!!!!!!:(




  • DST 22.31km
  • Czas 00:58
  • VAVG 23.08km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Takie o...

Środa, 18 kwietnia 2007 · dodano: 18.04.2007 | Komentarze 0

Deszcz od rana:/ ledwie chwilę udało się wyrwać pod wieczór na rowerek z Mateuszem (jazda po mieście), a do tego muszę jeszcze kupić nową korbę, bo po wczorajszym wypadzie największa zębatka z przodu nie nadaje się do jazdy:/