Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi azbest87 z miasteczka Będziemyśl. Mam przejechane 112089.90 kilometrów w tym 8031.50 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 22.76 km/h i się wcale nie chwalę.
Suma podjazdów to 799006 metrów.
Więcej o mnie.

baton rowerowy bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy azbest87.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 22.69km
  • Czas 00:57
  • VAVG 23.88km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Jazda z deszczem

Sobota, 18 sierpnia 2007 · dodano: 18.08.2007 | Komentarze 1

Deszcz od rana:/ ale postanowiłem nie tracić przez to kolejnego dnia w którym mogę pojeździć (straciłem ich już dużo przez złamaną rękę) i wybrałem się na chwilkę na rower.
Jazda wyłącznie po mieście z cały czas towarzyszącym mi deszczem- wróciłem cały brudny i mokry, ale i tak się spoko jeździło- w sumie to nawet ciepło jest tylko ten deszcz...




  • DST 20.19km
  • Czas 01:00
  • VAVG 20.19km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Odpoczynek

Piątek, 17 sierpnia 2007 · dodano: 17.08.2007 | Komentarze 3

Ogólnie regeneracja- przez ostatnie dni trochę pojeździłem, a formy nie ma to dzisiaj dopadło mnie lekkie zmęczenie:/
Miasto + Lisia z Przemkiem




  • DST 77.45km
  • Teren 3.50km
  • Czas 03:29
  • VAVG 22.23km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Na raty+ guma

Czwartek, 16 sierpnia 2007 · dodano: 16.08.2007 | Komentarze 1

Na razie tylko załatwianie spraw na mieście, ale na pewno będzie więcej km:) (12km)

Mały pech: dętka poszła podczas drugiego przejazdu dzisiaj ponad 15 km od domu, ale na szczęście miałem zapasową:PP
Ogólnie kręcenie się w pobliżu miasta. (46km)

Nad zalewem:


A tu "sępy" na jedzenie;)


Coś gwoździopodobnego w mojej oponie- widać tylko końcówkę, a miało jakieś 3-4cm długości:


Szybka interwencja i za chwilę jechałem dalej:DDD


Nudzi mi się- idę jeszcze na rower:PP
No i dokręciłem jeszcze parę kaemów;) (19km)




  • DST 63.43km
  • Teren 7.00km
  • Czas 02:41
  • VAVG 23.64km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Zmęczenie materiału- a dokładnie ręki;P

Środa, 15 sierpnia 2007 · dodano: 15.08.2007 | Komentarze 1

Pierwszy raz po wypadku pojeździłem w terenie i niestety ręka jeszcze nie znosi tego zbyt dobrze, ale też nie odczuwa tego zbyt tragicznie:)
Wypad z Mateuszem do Hermanowej do kolegów przez Budziwój i powrót przez Tyczyn.

Dodatkowo popołudniowe kręcenie się po Rzeszowie- jakieś 23km:)


Kategoria Tu i tam, 0-50km, Z kimś


  • DST 74.78km
  • Czas 03:11
  • VAVG 23.49km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Łańcut

Wtorek, 14 sierpnia 2007 · dodano: 14.08.2007 | Komentarze 1

Wypad do Łańcuta przez Słocinę, Malawę, Kraczkową i Albigową. W Łańcucie dopadł mnie deszcz. Powrót przez Palikówkę, Strażów i Krasne przy bardzo męczącym wietrze z przodu plus na koniec standardowo trochę po mieście:)
Trochę się zmęczyłem- a wcześniej nawet bym nie poczuł takiego dystansu;)

Dodatkowo jeszcze trochę ponad 21km po mieście po południu w ramach relaxu:)


Kategoria Tu i tam, 50-100km


  • DST 35.92km
  • Czas 01:19
  • VAVG 27.28km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Regeneracja formy;)

Poniedziałek, 13 sierpnia 2007 · dodano: 13.08.2007 | Komentarze 2

Po kilku dniach spędzonych w Bieszczadach ze znajomymi (nie na rowerze, ale i tak było świetnie:DDD- pozdrowionka dla ludzi gór hehe;) czas spróbować odbudować choć częściowo formę z przed wypadku:/
Dzisiaj miałem ochotę trochę się wyżyć i średnia wyszła nie najgorsza jak na brak formy;) (w sumie to spadła jeszcze na koniec podczas przejazdu przez miasto), ale na dalsze wypady nie ma jeszcze siły:/ no i nie mogę jeździć w terenie, bo dalej boli mnie trochę ręka.
Przejazd przez Słocinę, Malawę i Krasne + trochę po mieście




  • DST 33.02km
  • Czas 01:29
  • VAVG 22.26km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Rehabilitacja ręki na rowerku;)))

Czwartek, 9 sierpnia 2007 · dodano: 09.08.2007 | Komentarze 1

Ogólnie brak formy i ręka trochę boli podczas jazdy (o jeździe w terenie nie ma mowy)
Śmiganie po mieście (Lisia, Zalesie)




  • DST 12.66km
  • Czas 00:35
  • VAVG 21.70km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

JEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D

Środa, 8 sierpnia 2007 · dodano: 08.08.2007 | Komentarze 2

Wracam na rower!!! W końcu, bo już nie mogłem wytrzymać...
Przez 37 dni mogłem tylko patrzeć na mijających mnie rowerzystów:/ i z utęsknieniem wyczekiwać dnia kiedy sam znowu będę mógł trochę popedałować.
Forma spadła poniżej krytyki, na rowerze zdążył już osiąść kurz, ale to nic bo w końcu wracam do jazdy:DDD
Trzy godziny po ściągnięciu gipsu już wsiadłem na rower i nie ważne, że ręka trochę boli- rozruszam ją na rowerku;))
Dzisiaj spokojna jazda po mieście- potrzebuję trochę czasu by zbudować jako taką formę.




  • DST 4.50km
  • Czas 00:12
  • VAVG 22.50km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Znowu chwilę na rowerze:)))

Czwartek, 26 lipca 2007 · dodano: 26.07.2007 | Komentarze 4

Pożyczyłem koledze swój rower, ale jak przyjechał to już nie wytrzymałem i musiałem kawałek przejechać- tylko się ludzie dziwnie na mnie patrzyli (jakby nie widzieli rowerzysty z gipsem na ręce;)
Jeszcze 2 tygodnie...




  • DST 0.50km
  • Czas 00:02
  • VAVG 15.00km/h
  • Sprzęt GieTek;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

Pierwsze metry na rowerze od 18 dni :)))

Piątek, 20 lipca 2007 · dodano: 20.07.2007 | Komentarze 1

Na widok roweru kolegi nie wytrzymałem i musiałem chwilę pojeździć... wspaniałe uczucie móc usiąść na rower- teraz to mógłbym cały dzień spędzić jeżdżąc:))) no ale póki co nie będzie mi to dane://
Gips będę miał ściągnięty dopiero 8 sierpnia, a nie wiem czy da się jeździć zaraz po ściągnięciu, bo chyba trochę będzie ręka boleć://

A oto ja z bardzo gustownym gipsem (gorąco w nim jak cholera;)